Pralnia Starogard Gdański,
profesjonalnie i skutecznie!

O firmie - Pralnia Wir

Pralnia WIR działa na polskim rynku od roku 1996. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii, najwyższej jakości środków chemicznych i bazując na wieloletnim doświadczeniu możemy być pewni, że nasze usługi świadczymy profesjonalnie, na najwyższym poziome i w niskich cenach. Gwarantujemy miłą i profesjonalną obsługę oraz indywidualne podejście do Państwa potrzeb.


Nowoczesne wyposażenie naszej pralni oraz wykorzystanie specjalistycznych środków czyszczących wpływa na jakość i skuteczność naszej pracy. Potwierdzeniem tego są pozytywne rekomendacje oraz stałe grono zadowolonych z naszych usług klientów. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą prowadzonej przez nas działalności.

Przebieg czyszczenia:

1) ODPLAMIANIE

Podczas procesu odplamiania wykorzystujemy najwyższej jakości środki opracowane przez najlepszych ekspertów. Wszystkie środki starannie dobieramy do stopnia zabrudzenia tkaniny oraz rodzaju plam, dzięki czemu osiągamy maksymalną skuteczność i efektywność działania.


2) CZYSZCZENIE NA SUCHO

Czyszczenie na sucho wykonujemy z wykorzystaniem nowoczesnego i przyjaznego dla środowiska sprzętu. Stosujemy metody odpowiednie dla każdego rodzaju włókien.


3) PRANIE WODNE

Pranie wodne odbywa się przy użyciu bezpiecznych metod dla odzieży. Dodatkową ochronę zapewniają odpowiednio dobrane środki piorące.

4) FORMOWANIE I PRASOWANIE

Proces formowania odbywa się z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu, a ręczne prasowanie pozwala na zachowanie dokładności i precyzji.

5) PAKOWANIE

W procesie pakowania wykorzystujemy opakowania nadające się do recyklingu.